Windows 10: Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim

Discus and support Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Bilgisayarımda Windows 7 yüklü iken Notebook Aspire one İntel Atom, Microsoft tarafından tavsiye edilip, izin verildiği için Windows 10'a yükseltmeyi... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by Harun Ozudogru, Aug 11, 2024.

1. Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim

Bilgisayarımda Windows 7 yüklü iken Notebook Aspire one İntel Atom, Microsoft tarafından tavsiye edilip, izin verildiği için Windows 10'a yükseltmeyi denedim. Olmadı Windows 7 geri yüklendi. Uzun zamandır bu Notebook'u kullanmadım. Ancak görüyorum ki teknolojik gelişim uygulama yüklerini çok azalttı ve ben artık Notebook'umu bir telefonmuş gibi basit durumlarda kullanabilirim. Ancak her nasılsa Performans'ı bir türlü istediğim seviyede düzeltemiyorum. Bunun Winlocker kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Winlocker'ı kaldırmayı Defalarca denedim, fakat başarılı olamadım. Bunun çözümü için destek ger

:)

Harun Ozudogru, Aug 11, 2024

2. Where I can find my winlocker

Please help me find winlocker

Nazar Zhyla, Aug 11, 2024
  3. clam1952 Win User
    clam1952, Aug 11, 2024
  4. MaloK Win User

Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim

Connecting NAS - mapping of drives

Ok, If you want, we can do a step by step troubleshooting of your current situation: If you are able to ping your Machine and it responds. Code:
    Try to view if your NAS appears on the Network List: Code:
    If Your NAS appears on the list, try to view it: Code:
    The available shares will be listed there. Then Try to List the content of one of the directories: Code:
    This should list the content of the directory, If all this works Try to map a drive on one share: Code:
    Pls reply with the "response" of the first "encounter" of a non positive output. This exercise should reveal if you have a Network or Protocol or Cipher or Authentication problem.

MaloK, Aug 11, 2024
Thema:

Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim

Loading...
  1. Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim - Similar Threads - Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl

2. Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim

in Windows 10 Gaming
    Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim: Bilgisayarımda Windows 7 yüklü iken Notebook Aspire one İntel Atom, Microsoft tarafından tavsiye edilip, izin verildiği için Windows 10'a yükseltmeyi denedim. Olmadı Windows 7 geri yüklendi. Uzun zamandır bu Notebook'u kullanmadım. Ancak görüyorum ki teknolojik gelişim...
  3. Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim

in Windows 10 Software and Apps
    Winlocker'ı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim: Bilgisayarımda Windows 7 yüklü iken Notebook Aspire one İntel Atom, Microsoft tarafından tavsiye edilip, izin verildiği için Windows 10'a yükseltmeyi denedim. Olmadı Windows 7 geri yüklendi. Uzun zamandır bu Notebook'u kullanmadım. Ancak görüyorum ki teknolojik gelişim...
  4. sistem bölmesi nasıl arttırabilirim

in Windows 10 Network and Sharing
    sistem bölmesi nasıl arttırabilirim: örneğin 100 mb ben onu 200 yada 300 mb yapmak istiyorum ACİL GEREK https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/sistem-b%C3%B6lmesi-nas%C4%B1l-artt%C4%B1rabilirim/9e4f3656-ebc8-4ceb-b18f-1325eaba09c9
  5. sistem bölmesi nasıl arttırabilirim

in Windows 10 Gaming
    sistem bölmesi nasıl arttırabilirim: örneğin 100 mb ben onu 200 yada 300 mb yapmak istiyorum ACİL GEREK https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/sistem-b%C3%B6lmesi-nas%C4%B1l-artt%C4%B1rabilirim/9e4f3656-ebc8-4ceb-b18f-1325eaba09c9
  6. sistem bölmesi nasıl arttırabilirim

7. Bluetooth bilgisayarımdan tamamen gitti.

in Windows 10 Gaming
    Bluetooth bilgisayarımdan tamamen gitti.: İnternetteki her türlü çözümü denedim fakat hiçbir yol işe yaramadı. Bluetooth driverım gitti. Bluetooth hiçbir şekilde gözükmüyor ve çalışmıyor. Bluetooth driverını indirmeyi denedim fakat o da işe yaramadı belki de yapamadım.Bilgisayarım Acer Aspire 7 A715-42G R3B8 Windows...
  8. Bluetooth bilgisayarımdan tamamen gitti.

Bluetooth bilgisayarımdan tamamen gitti.: İnternetteki her türlü çözümü denedim fakat hiçbir yol işe yaramadı. Bluetooth driverım gitti. Bluetooth hiçbir şekilde gözükmüyor ve çalışmıyor. Bluetooth driverını indirmeyi denedim fakat o da işe yaramadı belki de yapamadım.Bilgisayarım Acer Aspire 7 A715-42G R3B8 Windows...
  9. Hdsaudio.sys nasıl onarılır?

in Windows 10 Gaming
    Hdsaudio.sys nasıl onarılır?: Merhabalar. Cmd komutu üzerinden sfc/scannow yaptıktan sonra bozuk dosya olduğunu gördüm ve hatada verilen dosya konumlarından da HdAudio.sys dosyası bozuk olduğunu fark ettim. Bu dosya nasıl onarılabilir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim....
  10. Hdsaudio.sys nasıl onarılır?

Hdsaudio.sys nasıl onarılır?: Merhabalar. Cmd komutu üzerinden sfc/scannow yaptıktan sonra bozuk dosya olduğunu gördüm ve hatada verilen dosya konumlarından da HdAudio.sys dosyası bozuk olduğunu fark ettim. Bu dosya nasıl onarılabilir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim....