Windows 10: Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı

Discus and support Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Merhaba, Yaklaşık 2 haftadır Windows 11 kullanmaktayım. Ancak görev çubuğum birinci ekranda normal ama ikinci ekran da normal boyutunun üstünde ve bu... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by YUNUS EMRE KANDAZ, Dec 10, 2021.

1. Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı

Merhaba, Yaklaşık 2 haftadır Windows 11 kullanmaktayım. Ancak görev çubuğum birinci ekranda normal ama ikinci ekran da normal boyutunun üstünde ve bu ciddi anlamda beni çok rahatsız ediyor. Harici olarak kullandığım iki ekran modelleri de aynı. Ekran görüntüsünde görev çubuğunun birinci ve ikinci ekrandaki şekillerini görebilirsiniz. Konu hakkında desteğini rica ederim. İyi çalışmalar,

:)

YUNUS EMRE KANDAZ, Dec 10, 2021

2. wds.co dan gelen ayar mesajları

Cihaza sonradan yüklenen ayar, uygulama vb. yüklemeler bir işletim sistemi güncellemsi şeklinde gelmediğinden sıfırlamadan sonra silinir. Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı :)

klotho---01, Dec 10, 2021
  3. help to remote connect

not sure how to use both programs u 2 suggested, i need more helpful steps thanks

Corduroy_Jr, Dec 10, 2021
  4. Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı

wds.co dan gelen ayar mesajları

merhaba

l820 için wds.co diye bir kaynaktan ayar değişikliği mesajları alıyorum.bu şirket kimdir bu güncelleme neyin nesidir?neden yaptım bilmiyorum ama bu güncellemeyi kabul ettim Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı :) sonra telefonu fabrika ayarlarına çevirdim.kötü niyetli bir güncelleme olduğunu
    düşünürsek fabrika ayarlarına çevirmek beni bundan kurtarır mı?

parmen---01, Dec 10, 2021
Thema:

Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı

Loading...
  1. Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı - Similar Threads - Win11 Görev Çubuğu

2. WINDOWS 10 GÖREV ÇUBUĞU DONMASI HK.

in Windows 10 Gaming
    WINDOWS 10 GÖREV ÇUBUĞU DONMASI HK.: Merhaba,İşyerimizdeki iki bilgisayarda sürekli aynı hatayı alıyoruz ve Görev Çubuğu kullanılamaz hale geliyor.İlgili bilgisayarlardaki Görev Çubuğu sürekli aynı saate donuyor 12:30 - 13:30 ve belirttiğim saatte kullanılabilir hale geliyor.Bu saatler hiç değişmiyor, her gün...
  3. WINDOWS 10 GÖREV ÇUBUĞU DONMASI HK.

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    WINDOWS 10 GÖREV ÇUBUĞU DONMASI HK.: Merhaba,İşyerimizdeki iki bilgisayarda sürekli aynı hatayı alıyoruz ve Görev Çubuğu kullanılamaz hale geliyor.İlgili bilgisayarlardaki Görev Çubuğu sürekli aynı saate donuyor 12:30 - 13:30 ve belirttiğim saatte kullanılabilir hale geliyor.Bu saatler hiç değişmiyor, her gün...
  4. WINDOWS 10 GÖREV ÇUBUĞU DONMASI HK.

in Windows 10 Software and Apps
  5. Görev çubuğu, Windows'un en üstüne gidemez.

in Windows 10 Gaming
    Görev çubuğu, Windows'un en üstüne gidemez.: Görev çubuğumu en üstte nasıl yapacağım konusunda çok şey araştırdım hiçbir şey işe yaramadı, kayıt işini yaptım ve diğer yöntemler hiçbir işe yaramadı Çok fazla sorun giderme yaptım da boşuna bana yardım edebilir misin...
  6. Görev çubuğu, Windows'un en üstüne gidemez.

Görev çubuğu, Windows'un en üstüne gidemez.: Görev çubuğumu en üstte nasıl yapacağım konusunda çok şey araştırdım hiçbir şey işe yaramadı, kayıt işini yaptım ve diğer yöntemler hiçbir işe yaramadı Çok fazla sorun giderme yaptım da boşuna bana yardım edebilir misin...
  7. Windows görev çubuğu

in Windows 10 Gaming
    Windows görev çubuğu: Ben bilgisayarımı her açtığımda aynı anda steam de açılıyor daha önce görev çubuğu ayarlarından çözmüştüm ama şimdi yapamıyorum lütfen bana yardım edin https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-g%C3%B6rev-%C3%A7ubu%C4%9Fu/0b68c23e-3691-44d3-adc1-0f3a173ccba2
  8. Windows görev çubuğu

Windows görev çubuğu: Ben bilgisayarımı her açtığımda aynı anda steam de açılıyor daha önce görev çubuğu ayarlarından çözmüştüm ama şimdi yapamıyorum lütfen bana yardım edin https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-g%C3%B6rev-%C3%A7ubu%C4%9Fu/0b68c23e-3691-44d3-adc1-0f3a173ccba2
  9. Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı

in Windows 10 Gaming
    Win11 Görev Çubuğu Ayarsızlığı: Merhaba, Yaklaşık 2 haftadır Windows 11 kullanmaktayım. Ancak görev çubuğum birinci ekranda normal ama ikinci ekran da normal boyutunun üstünde ve bu ciddi anlamda beni çok rahatsız ediyor. Harici olarak kullandığım iki ekran modelleri de aynı. Ekran görüntüsünde görev...
  10. Görev yöneticisinde cmd

in Windows 10 Network and Sharing
    Görev yöneticisinde cmd: CMD açık olmamasına rağmen görev yöneticimde cmd.exe gözüküyor. Neden? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/g%C3%B6rev-y%C3%B6neticisinde-cmd/42d3ddf4-8f63-4394-92ef-bd543c74eec6