Windows 10: Перезавантаження ПК. без синього екрану

Discus and support Перезавантаження ПК. без синього екрану in Windows 10 Gaming to solve the problem; Доброго дня хочу звернутися з проблемою, все було як і раніше я грав на своєму ПК. А в останній час стали виникати перезавантаження без відома на того... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Юра Сипко, May 28, 2024.

  1. Перезавантаження ПК. без синього екрану


    Доброго дня хочу звернутися з проблемою, все було як і раніше я грав на своєму ПК. А в останній час стали виникати перезавантаження без відома на того причин. Моя збірка I5 11400f, RTX 3060TI EVGA, 16GB RAM Дані дампу зараз прикріплю. Зараніше дякую.Loading Dump File [C:\WINDOWS\MEMORY.DMP]Kernel Bitmap Dump File: Kernel address space is available, User address space may not be available.Symbol search path is: srv*Executable search path is: Windows 10 Kernel Version 19041 MP 12 procs Free x64Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTSEdition build lab: 19041.1.amd64fre.v

    :)
     
    Юра Сипко, May 28, 2024
    #1
Thema:

Перезавантаження ПК. без синього екрану

Loading...
  1. Перезавантаження ПК. без синього екрану - Similar Threads - Перезавантаження ПК без

  2. перезагрузка пк

    in Windows 10 Gaming
    перезагрузка пк: здравствуйте! установил игру marvel's spider man remastered. на кат сцене пк перезагружается сам собой. что мне делать? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80/7d3561d0-f060-4c81-8c20-1e46ae74fa12
  3. перезагрузка пк

    in Windows 10 Software and Apps
    перезагрузка пк: здравствуйте! установил игру marvel's spider man remastered. на кат сцене пк перезагружается сам собой. что мне делать? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80/7d3561d0-f060-4c81-8c20-1e46ae74fa12
  4. Перезавантаження ПК. без синього екрану

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Перезавантаження ПК. без синього екрану: Доброго дня хочу звернутися з проблемою, все було як і раніше я грав на своєму ПК. А в останній час стали виникати перезавантаження без відома на того причин. Моя збірка I5 11400f, RTX 3060TI EVGA, 16GB RAM Дані дампу зараз прикріплю. Зараніше дякую.Loading Dump File...
  5. Перезавантаження ПК. без синього екрану

    in Windows 10 Software and Apps
    Перезавантаження ПК. без синього екрану: Доброго дня хочу звернутися з проблемою, все було як і раніше я грав на своєму ПК. А в останній час стали виникати перезавантаження без відома на того причин. Моя збірка I5 11400f, RTX 3060TI EVGA, 16GB RAM Дані дампу зараз прикріплю. Зараніше дякую.Loading Dump File...
  6. Самопроизвольная перезагрузка пк

    in Windows 10 Gaming
    Самопроизвольная перезагрузка пк: Проблема началась с того момента как мой брат что-то обновил, но сам не понял что, поэтому дополнительных деталей я предоставить не могуПосле 1-2 часов работы, пк зависает на 5 секунд и перезагружаетсяесли точнее, то гаснет монитор и пк включаетсяВот критическая ошибка...
  7. Самопроизвольная перезагрузка пк

    in Windows 10 Software and Apps
    Самопроизвольная перезагрузка пк: Проблема началась с того момента как мой брат что-то обновил, но сам не понял что, поэтому дополнительных деталей я предоставить не могуПосле 1-2 часов работы, пк зависает на 5 секунд и перезагружаетсяесли точнее, то гаснет монитор и пк включаетсяВот критическая ошибка...
  8. Самопроизвольная перезагрузка пк

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Самопроизвольная перезагрузка пк: Проблема началась с того момента как мой брат что-то обновил, но сам не понял что, поэтому дополнительных деталей я предоставить не могуПосле 1-2 часов работы, пк зависает на 5 секунд и перезагружаетсяесли точнее, то гаснет монитор и пк включаетсяВот критическая ошибка...
  9. Грузит ЦП без причины

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Грузит ЦП без причины: Грузит ЦП в то время как закрыт диспетчер задач, только открываю ЦП моментально снижается до 4-5%, проверка на вирусы не дала результатов. В чем может быть проблема?...
  10. Выключается пк

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Выключается пк: - < xmlns события="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">- <Система> <Имя поставщика="Microsoft-Windows-Ядро-Мощность" Guid="{331c3b3a-2005-44c2-ac5e-77220c37d6b4}" /> <Событие>41<СобытИЕ></СобытИЕ> <Версия>8<Версия></Версия> <Уровень>1<Уровень></Уровень>...