Windows 10: Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

Discus and support Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273 in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by GodAnonymous, Oct 19, 2024 at 11:33 AM.

  1. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273


    Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає комп'ютер, під час цього встановювалося це оновлення KB5044273. Я вимкнув комп'ютер Через кнопку на ньому та коли запустив комп'ютер мені показало що мені треба перезавантажити комп'ютер для того щоб закінчити це оновлення. Перезапустив рази 3-4. Залишається одна й та сама проблема. Що робити?

    :)
     
Thema:

Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

Loading...
  1. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273 - Similar Threads - Не можу закінчити

  2. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

    in Windows 10 Gaming
    Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273: Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає комп'ютер, під час цього встановювалося це оновлення KB5044273. Я вимкнув комп'ютер Через кнопку на ньому та коли запустив...
  3. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

    in Windows 10 Gaming
    Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273: Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає комп'ютер, під час цього встановювалося це оновлення KB5044273. Я вимкнув комп'ютер Через кнопку на ньому та коли запустив...
  4. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

    in Windows 10 Software and Apps
    Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273: Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає комп'ютер, під час цього встановювалося це оновлення KB5044273. Я вимкнув комп'ютер Через кнопку на ньому та коли запустив...
  5. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

    in Windows 10 Software and Apps
    Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273: Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає комп'ютер, під час цього встановювалося це оновлення KB5044273. Я вимкнув комп'ютер Через кнопку на ньому та коли запустив...
  6. Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Не можу закінчити встановлення оновлення Windows 10 KB5044273: Перевстановлював віндовс 10. Після перевстановлення я почав встановлювати усі доступні оновлення, та на останньому, що в мене залишилося в мене зависає комп'ютер, під час цього встановювалося це оновлення KB5044273. Я вимкнув комп'ютер Через кнопку на ньому та коли запустив...
  7. Не можу знайти причину BSOD

    in Windows 10 Gaming
    Не можу знайти причину BSOD: Доброго дня , зібрав систему на райзен 5 5500 і материнці TUFgaming a520m plus 2 і через один і той самий драйвер в мене вилазять сині єкрани , зазвичай memory management з драйвером ntoskrnl.exe+3fd6f0 . Під час стрес тестів вильотів не було , навіть якщо 2 одночасно...
  8. Не можу знайти причину BSOD

    in Windows 10 Software and Apps
    Не можу знайти причину BSOD: Доброго дня , зібрав систему на райзен 5 5500 і материнці TUFgaming a520m plus 2 і через один і той самий драйвер в мене вилазять сині єкрани , зазвичай memory management з драйвером ntoskrnl.exe+3fd6f0 . Під час стрес тестів вильотів не було , навіть якщо 2 одночасно...
  9. Не можу знайти причину BSOD

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    Не можу знайти причину BSOD: Доброго дня , зібрав систему на райзен 5 5500 і материнці TUFgaming a520m plus 2 і через один і той самий драйвер в мене вилазять сині єкрани , зазвичай memory management з драйвером ntoskrnl.exe+3fd6f0 . Під час стрес тестів вильотів не було , навіть якщо 2 одночасно...
  10. UA-Не можу повернутися з віндовс 11 на віндовс 10 після оновлення. US-I can't roll back...

    in Windows 10 Software and Apps
    UA-Не можу повернутися з віндовс 11 на віндовс 10 після оновлення. US-I can't roll back...: UA Після офіційного оновлення до віндовс 11, запропонованого мені віндовс, пройшло 2-3 дні, але приспробі повернутися до попередньої версії ноутбук почав перезавантаження і відкриває 1це меню меню додаткових параметрів, якщо не помиляюсь. При спробі скидання віндовс пише, що...