Windows 10: Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде...

Discus and support Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде... in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде пере установити... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by Макс Пихальський, Jan 18, 2024.

  1. Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде...


    Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде пере установити

    :)
     
    Макс Пихальський, Jan 18, 2024
    #1
Thema:

Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде...

Loading...
  1. Якщо я скину до заводських налаштувань ноутбук віндовс також видалиться і потрібно буде... - Similar Threads - Якщо скину до

  2. Пропала нижня панель і немає доступу до жодної папки!

    in Windows 10 Gaming
    Пропала нижня панель і немає доступу до жодної папки!: немає доступу до любих файлів або папок, не можу відкрити Мій Комп'ютер, нічого не можу відкрити, нижня панель пропала. Помилка при відкриванні папки показав на скріншоті....
  3. Пропала нижня панель і немає доступу до жодної папки!

    in Windows 10 Software and Apps
    Пропала нижня панель і немає доступу до жодної папки!: немає доступу до любих файлів або папок, не можу відкрити Мій Комп'ютер, нічого не можу відкрити, нижня панель пропала. Помилка при відкриванні папки показав на скріншоті....
  4. Чи можу я отримати знижку на Windows 11 pro, якщо я недавно купив 10 pro

    in Windows 10 Updates and Activation
    Чи можу я отримати знижку на Windows 11 pro, якщо я недавно купив 10 pro: Доброго дня,Перейшов з Windows 10 pro на 11 pro, вводжу свій ключ від 10 pro, і пише, що ключ вже активовано на іншому пристрої. Моя версія Windows:Випуск Windows 10 proВерсія 22H2Збірка ОС 19045.4651 Взаємодія Windows Feature Experience Pack 1000.19060.1000.0...
  5. Чи можу я отримати знижку на Windows 11 pro, якщо я недавно купив 10 pro

    in Windows 10 Gaming
    Чи можу я отримати знижку на Windows 11 pro, якщо я недавно купив 10 pro: Доброго дня,Перейшов з Windows 10 pro на 11 pro, вводжу свій ключ від 10 pro, і пише, що ключ вже активовано на іншому пристрої. Моя версія Windows:Випуск Windows 10 proВерсія 22H2Збірка ОС 19045.4651 Взаємодія Windows Feature Experience Pack 1000.19060.1000.0...
  6. Чи можу я отримати знижку на Windows 11 pro, якщо я недавно купив 10 pro

    in Windows 10 Software and Apps
    Чи можу я отримати знижку на Windows 11 pro, якщо я недавно купив 10 pro: Доброго дня,Перейшов з Windows 10 pro на 11 pro, вводжу свій ключ від 10 pro, і пише, що ключ вже активовано на іншому пристрої. Моя версія Windows:Випуск Windows 10 proВерсія 22H2Збірка ОС 19045.4651 Взаємодія Windows Feature Experience Pack 1000.19060.1000.0...
  7. Активація Віндовс 10, як прив'язать Віндовс до облікового запису?

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Активація Віндовс 10, як прив'язать Віндовс до облікового запису?: Доброго дня, пікажіть, будь ласка, як прив'язати Віндовс до облікового запису Майкрософт? При встановленні Віндовс я створив локальний запис. А мені треба тепер прив'язати Віндовс до свого облікового. Віндовс ліцензійна. *** Moved from Windows / Windows 10 / Installation &...
  8. Як налаштувати ноутбук, якщо немає паролю

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Як налаштувати ноутбук, якщо немає паролю: Дитина отримала ноутбук від школи, але запрошує пароль від пошти. Пароль нам не надавали і в школі не знають його як модна вийти з цієї ситуації підкажіть https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D1%8F%D0%BA/169062fa-b0ee-489c-a320-0220f8fabdab
  9. Зависнув ноутбук на перестановці віндовс і так уже 2 доби

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Зависнув ноутбук на перестановці віндовс і так уже 2 доби: Ноутбук перезагружається весь час і на пів секунди в кінці запуску появляється синій екран з надписом установка Windows 64% це вже відбувається дуже довго мабуть цілих 2 доби Це фото я заскрінив з відео яке знімав бо встигнути сфотографувати неможливо Допоможіть рішити цю...
  10. Активація віндовс 11

    in Windows 10 Software and Apps
    Активація віндовс 11: Невдалось активувати windows нацому пристрої, оскілька не вдалось підключитися да корпоратианого сервера активаціїКод помилки: 0xc004F074 https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D1%96/3c68366c-f6fc-40c7-bc95-218d5ce20e8b